DRUKARNIA.

DREAMO.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Współpracując z nami, nie musisz niczego szukać. Załatwimy za Ciebie wszystko.

Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas print@dreamo.pl lub zadzwoń +48 696 330 331

DRUK CYFROWY.

(niskonakładowy)

Oferujemy usługi druku cyfrowego. Wydruki od 1 szt. w konkurencyjnych cenach. W ofercie wydruki wizytówek, ulotek, plakatów do rozmiaru A3+

 

 

DRUK OFFSETOWY.

(wysokonakładowy)

Oferujemy usługi druku offsetowego, czyli wydruki powyżej 1000 szt. Wydruku tego typu charakteryzuje korzystny stosunek ilość / cena. Im większa ilość wydruków tym cena za szt. jest niższa. 

W wydruku offsetowym możesz nabyć ulotki, ulotki składane, plakaty oraz katalogi, czy broszury oraz wydruki niestandardowe.

DRUK WIELKOFORMATOWY.

W naszej ofercie znajdziesz wydruki wielkoformatowe do szerokości mediów nawet 5 m w jednym kawałku (banery reklamowe). Drukujemy banery, siatki, folie, papier blueback, canavas, folie OWV. Wydruki wykonywane są na maszynach renomowanych producentów, na sprawdzonych nośnikach przez co jakość wydruków jest zawsze na najwyższym poziomie.

Grawer LAserowy.

W naszej ofercie znajdziesz usługi grawerowania laserowego. Dysponujemy laserem o powierzchni roboczej 86 x 56 cm. Grawerujemy i tniemy w sklejce, plexi, laminatach grawerskich, tworzywach sztucznych. Znakujemy elementy metalowe jak tabliczki, długopisy, otwieracze.

DRUK UV.

Oferujemy bezpośredni nadruk w pełnym kolorze na różnych podłożach. Drukujemy na plastiku oraz tworzywach. Nadruki doskonale sprawdzają się na gadżetach reklamowych przez utwardzenie nadruku promieniami UV. Oprócz pełnej gamy kolorów, drukujemy tuszem białym.

 

ZNAKOWANIE ODZIEŻY.

Wykonujemy nadruki na odzieży, oferta dotyczy odzieży prywatnej oraz firmowej. Nadruki na powierzonej odzieży wykonujemy w różnych technologiach, w zależności od materiału. Możesz u nas nabyć nadruki metodą sublimacji (na poliestrowe tkaniny), nadruk folią flex (na bawełnie), haft czy nadruk bezpośredni na tkaninę, czyli DTG.

Wprowadzamy do oferty również odzież fullprint, czyli np. stroje sportowe czy bluzy w 100% drukowane i szyte od podstaw u nas.

Usługi introligatorskie.

Dysponujemy maszynami introligatorskimi tj. gilotynami elektrycznymi, bigówkami, perforatorami, zszywaczami, falcerkami. Zapraszamy do kontaktu.

ZRÓBMY COŚ RAZEM.

Napisz do nas na biuro@dreamo.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

Wrócimy do Ciebie z odpowiednim rozwiązaniem!

12 + 2 =

PORTFOLIO.

sprawdź nasze ostatnie realizacje.