DREAMO.

poznajmy się.

Reklama to nasza domena od 2011 roku. Tworzymy dla Was projekty graficzne, identyfikacje wizualne oraz kompleksowe usługi reklamowe. Jesteśmy dumni mogąc uczestniczyć w ważnych decyzjach  naszych Klientów. W świecie szybkich zmian nauczyliśmy się skutecznej komunikacji i rozumienia biznesu. Dbamy o wolność tworzenia i przestrzeń do wzrostu.

proces tworzenia.

Cenimy Twój czas oraz szanujemy terminy! Masz dostęp do projektu na każdym etapie jego powstawania. Wysoko cenimy Twoją opinię i chętnie usłyszymy Twoje zdanie. Jesteśmy świadomi czym jest zaufanie i jak łatwo można je stracić.

 

twórczość.

Niektórzy twierdzą, że wszystko już było. Że cytujemy siebie nawzajem i że żyjemy w przedziwnych, trudnych czasach. My wolimy myśleć, że są one super ciekawe, że pomysły nie mają końca i że wiele jest jeszcze do zrobienia! Chętnie podarujemy Tobie kilka pomysłów i rozwiązań.

 

jakość.

To nasz fundament który sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Staramy się utrzymywać najwyższy poziom przez cały proces tworzenia. Nie wahaj się postawić nam poprzeczki zbyt wysoko.

relacje.

Jesteśmy mili, punktualni i uprzejmi, a komunikacja z nami to czysta przyjemność. Stawiamy na szczerość i bezpośredni kontakt. Takie podejście przyczynia się do powstawania dobrych projektów i udanych realizacji. Na nim budujemy swoją markę.

 

DREAMO. w liczbach

Gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych zleceń.

Pracujemy z najlepszymi, na najlepszej jakości sprzęcie. Do realizacji powierzonych nam prac wykorzystujemy materiały renomowanych producentów, aby mieć pewność, że finalny produkt posłuży klientowi przez długi czas. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, do którego przykładamy się w 101%. 

  • Jakość obsługi klienta – 100%
  • REALIZACJA ZLECENIA – 100%
  • ZADOWOLENIE KLIENTA – 100%

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów

Projektów w trakcie realizacji

filiżanek kawy dziennie

NASI KLIENCI.

wiele różnych branży – jeden wspólny mianownik.

DASDASD

… oraz wielu, wielu innych. 

ZOBACZ, co możemy dla ciebie zrobić.

Dołącz do naszych klientów – ciesz się najlepszymi reklamami