STRONY I SKLEPY
INTERNETOWE.

STRONY WWW.

Tworzymy strony internetowe zgodnie z najnowszymi standardami. Każda z wykonanych przez nas stron www posiada pełną responsywność – dostosowuje się do ekranu na jakim jest w danym momencie wyświetlana. Nie ważne czy Twój klient przegląda stronę na smartfonie, tablecie czy laptopie – zawsze masz pewność, że wyświetla cała, bez przyciętego tekstu, czy braku zdjęcia.

Strony projektowane przez nas, są oparte na systemie CMS, tak aby można było łatwo i wygodnie, bez znajomości skomplikowanego kodu dodawać nowe zdjęcia, poprawiać opisy, czy dodawać aktualności lub promocje.

b

Maximum treści

Responsywny design

Kreatywne i ciekawe rozwiązania

Grafika dla internetu

Potrzebujesz grafiki reklamowej do wykorzystania na swojej stronie www, czy może reklamy na portal informacyjny? Tworzymy grafiki, animacje oraz ruchome pliki gif.

Grafika dla Social Media

Tworzymy grafiki dostosowane do stron na Facebooku czy grafiki użyteczne na Instagramie.

Obsługa Social Mediów

Oprócz projektowania samych grafik dla Twoich profili, możemy zająć się kompleksowym prowadzeniem Twoich stron na Facebooku, Instagramie czy innych sieciach społecznościowych.

Administracja stronami internetowymi

Posiadasz już stronę internetową, ale nie jest już aktualna? Nic straconego, możemy ją dla Ciebie uaktualnić i dbać o to aby już zawsze była na bieżąco. 

ZRÓBMY COŚ RAZEM.

Napisz do nas na biuro@dreamo.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

Wrócimy do Ciebie z odpowiednim rozwiązaniem!

9 + 9 =

PORTFOLIO.

sprawdź nasze ostatnie realizacje.